Obchodní podmínky

Dodací a platební podmínky

   Seznam zboží na stránkách www.taurus-textil.cz je katalogem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude potvrzena na individuální poptávku.

   Zákazník odešle objednávku dodavateli faxem, e-mailem nebo poštou. Telefonické objednávky budou přijímány pouze ve výjimečných případech. Na objednávce uvádějte jméno kontaktní osoby, dodací adresu, telefonní, e-mailové, faxové spojení a přesný název zboží, rozměr a barvu, dezén a požadované množství.

   Objednané zboží bude podle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době poštou nebo vlastními vozy dodavatele obvykle do 5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. V případě, že zboží nebude skladem bude termín dodání sjednán individuálně.
Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl na objednávce.

   Úhrada kupní ceny zboží může být provedena několika způsoby, dle domluvy mezi dodavatelem a odběratelem. Zboží je možné v plné výši uhradit osobně v provozovně dodavatele nebo přímo prodejci při dodávce zboží, dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby, platbou na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje.
Zboží je až do úplného zaplacení majetkem firmy Taurus Textil s.r.o.

   Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem a řídí se platnými zákony. Standardní záruční doba je 24 měsíců a vztahuje se na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ovšem nevztahuje na opotřebení běžným užíváním.

Reklamace se oznamuje některým z následujích způsobů:

- e-mailem na adresu: o.parobek@taurus-textil.cz
- faxem na číslo: 465 423 977
- dopisem na adresu provozovny:
   Taurus Textil s.r.o.
   Vladislavova 121
   566 01 Vysoké Mýto

Tyto podmínky jsou v platnosti od 1. 4. 2008. Případné změny budou vyhrazeny na www.taurus-textil.cz.

Novinky

Deky VIKING - doprodej

Znovu nabízíme možnost nákupu dek Viking v doprodejové akci, které mohou využít i zákazníci se soukromými objednávkami....
13.4.2010 více...

Biederlackborbo kolekce 2010

Na našich webových stránkách je nově k nahlédnutí kompletní kolekce dek německého výrobce Biederlackborbo pro rok 2010....
24.3.2010 více...

Vossen kolekce 2010

Naše nabídka je rozšířena o novou kolekci Vossen 2010 - ručníky, osušky, koupelnové koberečky, župany a saunové kilty....
17.3.2010 více...
x